Montáž

Jedním z mnoha dotazů směřujících na naši firmu je tzv. cena montáže zahradního domku. Ta je vzhledem k rozměrům, složitosti tvaru a síle materiálu, ze kterého je daný typ vyroben, rozdílná. Pro každý zahradní domek je cena stanovena dle těchto kritérií. Níže uvádíme cenu montáže maleho, středního a velkého zahradního domku.

 

1. ERIK 2, ERIK 3 (ilustrační foto)

 

Cena montáže zahradního domku ERIK 2: 2 500,- Kč a ERIK 3: 3 000,- Kč 

 

 

2. LINDA 2

 zahradní, nářadí, domek, chatka

Cena montáže zahradního domku LINDA 2: 6 500,- Kč

 

 

3. KATKA 1

 

zahradní, nářadí, domek, chatka zahradní, nářadí, domek, chatka

Cena montáže zahradního domku KATKA 1: 22 000,- Kč

 

Pokud budete mít dotaz na konkrétní cenu montáže zahradního domku, zavolejte nám nebo pošlete e-mail a my vám rádi odpovíme a sdělíme cenu montáže na domek, který jste si vybrali.

 

 

Montáž zahradních domků do rozměru max. 4x4m

provádíme na zemní vruty

 

Rychlé a snadné řešení podkladové plochy pro váš zahradní domek

Tuto skutečnost je třeba uvést při objednávání zahradního domku. Zemní vruty mohou i částečně kompenzovat drobnou nerovnost terénu, a to i v obou směrech. Montáž podkladového roštu provádíme na vruty s prům. 71 mm a délce 685 mm nebo 865 mm. Rošt je vyroben z kvalitního smrkového dřeva ( 160x 70mm) a je chemicky ošetřen - penetrován. Síla materiálu zaručuje dostatečnou tuhost a pevnost pro běžné používání. Při nedostatečně pevném podloží lze počet vrutů navýšit a dosáhnout tak potřebné pevnosti. Montáž roštu provádíme až na místě, kde bude váš zahradní domek stát.

 

 

zahradní, nářadí, domek, chatkazahradní, nářadí, domek, chatkazahradní, nářadí, domek, chatkazahradní, nářadí, domek, chatka

 

Cena roštu 3x3m je 11 900,- Kč, 4x4m je 14 000,-Kč vč.DPH

(dřevěný rošt, zemní vruty,spojovací materiál a montáž)

 

 

ZPĚT NA ZAČÁTEK